Loading

آموزش لغو تمدید خودکار بسته های اینترنتی ایرانسل

مهر 1, 1399| behroid

آموزش لغو تمدید خودکار بسته های اینترنتی ایرانسل

این روش شاید ساده ترین و محبوب ترین روش ممکن باشد به همین دلیل ما آن را در ابتدا به شما می گوییم. برای اینکه بتوانید در مورد بسته های اینترنتی فعال خود که برای آن ها قابلیت تمدید خودکار وجود دارد دسترسی پیدا کنید کافی است که کد USSD *555*5*9# را با خط سیم کارت ایرانسل خود شماره گیری کنید.

سپس به شما لیستی از بسته هایی که تمدید خودکار برایشان فعال است نمایش داده می شود که هر کدام از آن ها با یک کد عددی مشخص شده اند ٬کافی است در همان صفحه کد بسته ی مورد نظر خود را تایپ کرده و سپس ارسال کنید تا به سادگی تمدید خودکار آن بسته غیرفعال و لغو شود. بعد از که این کار را کردید به منظور اطمینان مجددا کد USSD گفته شده را با خط ایرانسل خود شماره گیری کنید. مشاهده می کنید که برای شما پیامی نشان داده می شود که در آن ذکر شده بسته ای برای تمدید خودکار وجود ندارد.

این روش سریع ترین و ساده ترین روش ممکن است که شما می توانید حتی آن را مجددا ارزیابی کرده و از غیرفعال بودن تمدید خودکار اطمینان حاصل کنید.


همان طور که قبلا هم گفتیم اپراتور ایرانسل به منظور بهبود شرایط ارائه ی خدمات به مشتریان و مخاطبان خود اپلیکیشنی به نام ایرانسل من را تولید و منتشر کرده است که به واسطه ی آن می توانید به شکل کامل و دقیق و ساده فعالیت ها و امور مربوط به سیم کارت ایرانسل خود را تحت نظر بگیرید و کنترل کنید. اگر مشترک ایرانسل هستید و هنوز این برنامه را نصب نکرده اید به شما توصیه می شود با مراجعه به برنامه ی گوگل پلی یا اپ استور و یا لینک های دانلود موجود در سایت رسمی ایرانسل نسخه ی سازگار با سیستم عامل خود را دانلود کرده و بعد از نصب با دادن اطلاعات مربوطه حساب کاربری خود را بسازید.

یکی از کار هایی که شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من انجام دهید همین غیر فعال کردن تمدید خودکار بسته های اینترنتی است بدین منظور کافی است که شما ابتدا وارد اپلیکیشن ایرانسل من شوید. در همان صفحه ی اول می توانید بسته ی اینترنت فعال خود را مشاهده کنید که حجم باقی مانده ی آن به شکل کسری از یک دایره مشخص شده است. دایره ی نشانگر بسته ی فعال خود را لمس کنید.

برای شما صفحه ای جدید نمایش داده می شود که در آن شما می توانید اطلاعاتی در مورد بسته ی اینترنتی خود نظیر حجم مصرف شده ی بسته ٬حجم باقی مانده ی بسته ٬نوع بسته و… مشاهده کنید علاوه بر این ها گزینه ای تحت عنوان (بسته های افزایشی فعال با تمدید خودکار) به شما نمایش داده می شود.

با لمس این گزینه شما می توانید لیست بسته های فعال خود را که طرح تمدید خودکار برای آن ها فعال است را مشاهده کنید .در این مرحله به سادگی می توانید بسته ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و تمدید خودکار را برای آن غیر فعال و یا لغو کنید. بعد از این کار یکبار از برنامه بیرون بیایید و مجددا به همان قسمت بروید در صورتی که به درستی کار را انجام داده باشید و تمدید خودکار لغو شده باشد برای شما پیامی تحت عنوان (در لیست شما بسته ی افزایشی با قابلیت تمدید خودکار وجود ندارد) به نمایش در می آید.

دسته‌ها: آموزش های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز*