Loading

آموزش ساخت موزیک پلیر های اکولایزر

مهر 1, 1399| behroid

آموزش ساخت موزیک پلیر های اکولایزر

یکی از محبوبترین برنامه هایی که به شما کمک میکند تا با استفاده از موبایل اندرویدیتان یک موزیک را زیبا سازید برنامه Avee Player است. با دانلود و نصب این برنامه می توانید موزیک های درون آلبوم خود را به زیباترین شکل ممکن درآورید. درست همانند تصویر بالا.

مراحل ساخت اکولایزر:

برای ساخت موزیک پلیر اکولایزر ابتدا وارد اپلیکیشن Avee Player شوید . سپس سه خط بالای صفحه را لمس کنید و در منوی باز شده، روی گزینه library کلیک کنید.

سپس آهنگ مورد نظر خود را از منوی library انتخاب کنید.

مجدد روی سه خط بالا ضربه بزنید. در لیست باز شده، گزینه visualizer را لمس کنید.

سپس در صفحه باز شده روی آیکون مربع قسمت بالای صفحه تپ کنید و نوع اکولایزر موردنظر خود را از میان گزینه های پیشنهاد شده انتخاب کنید.

برای ذخیره سازی موزیک پلیر اکولایزر ساخته شده، مجددا به صفحه قبل برگردید و روی آیکون دانلود ضربه بزنید.

با کلیک بر روی آیکون دانلود، وارد صفحه ای می شوید که درقسمت Destination باید آدرس فایل جهت ذخیره سازی را وارد کنید. بخش بعدی، بخش file name می باشد که در آن باید نام فایل اکولایزر موردنظر را جهت ذخیره سازی تغییر دهید. Preset بخشی است که در آن می توانید کیفیت ویدئوی خود را انتخاب کنید. در بخش video codec می توانید فرمت فایل جهت ذخیره سازی را تغییر دهید. ( در حالت پیش فرض فرمت mp4 می باشد). در قسمت start at باید زمانی که می خواهید آهنگ شروع شود و قسمت end at زمانی که میخواهید آهنگ به پایان برسد انتخاب نمایید. برای مثال می خواهید از ثانیه ی 23 تا 43 آهنگ را به اشتراک بگذارید پس باید در قسمت اول ثانیه ی 23 و در قسمت دوم ثانیه ی 43 را انتخاب نمایید. و در نهایت بایستی گزینه ی Export را انتخاب کنید تا فایل ذخیره شود.

به همین راحتی شما می توانید یک اکولایزر زیبا بسازید. امیدواریم مورد پسند شما قرار گرفته باشید.

دسته‌ها: آموزش های رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز*